Kontakta Akademin

Om du har några frågor eller vill ha mer information om IFK Göteborgs akademi är du välkommen att kontakta oss på e-post eller telefon.

Akademiansvarig

Jonas Olsson
031–703 73 02
jonas.olsson@ifkgoteborg.se

Utbildningsfrågor

Roger Gustafsson
031–703 73 30
roger.gustafsson@ifkgoteborg.se

Administration / Koordinator

Christian Djuvfelt
031–703 73 34
christian.djuvfelt@ifkgoteborg.se

IFK Göteborg / GIEAB – Arenafrågor

Sonny Carlsson
031–703 73 31
sonny.carlsson@ifkgoteborg.se

Våra lag

Elit 1

Hannes Stiller
hannes.stiller@ifkgoteborg.se
Hjálmar Jónsson
hjalmar.jonsson@ifkgoteborg.se

Elit 2

Tom Carney
tom.carney@ifkgoteborg.se

U14

Tom Carney
tom.carney@ifkgoteborg.se

U13

Fredrik Landén
fredrik.landen@ifkgoteborg.se

U12

Fredrik Landén
fredrik.landen@ifkgoteborg.se

U11

Stipe Magdic
stipe.magdic@ifkgoteborg.se

Damjunior

Claudio Assuncao
claudio.assuncao@ifkgoteborg.se

F14

Cristian Loayza
cristian.loayza@ifkgoteborg.se

F12

Torbjörn Jonsson
torbjorn.jonsson@ifkgoteborg.se