Kontakta Akademin

Om du har några frågor eller vill ha mer information om IFK Göteborgs akademi är du välkommen att kontakta oss på e-post eller telefon.

Akademiansvarig

Jonas Olsson
0761–15 81 02
jonas.olsson@ifkgoteborg.se

Utbildningsfrågor

Roger Gustafsson
031–703 73 30
roger.gustafsson@ifkgoteborg.se

Koordinator / Värdegrundsansvarig Akademin

Christian Djuvfelt
christian.djuvfelt@ifkgoteborg.se

Våra lag

P19

Hannes Stiller
hannes.stiller@ifkgoteborg.se
Hjálmar Jónsson
hjalmar.jonsson@ifkgoteborg.se

P17

Tom Carney
tom.carney@ifkgoteborg.se

P16

Fredrik Landén
fredrik.landen@ifkgoteborg.se

P14

Fred Jähnke
fred.jahnke@ifkgoteborg.se

P13

Thomas Röhne
Thomas.Rohne@ifkgoteborg.se

P12

Mattias Ellefsen Björkman
mattias.bjorkman@ifkgoteborg.se

F16 / Dam

Cristian Loayza
cristian.loayza@ifkgoteborg.se

F14

Torbjörn Jonsson
torbjorn.jonsson@ifkgoteborg.se